ویژگی‌های برتر یک شرکت اجاره جرثقیل کاردان و متعهد

به دلیل تناژهای بالای باربری که اغلب توسط جرثقیل‌ها حمل و جابه‌جا می‌شوند، نمی‌توان به هر شرکتی در این حوزه اعتماد نمود. فقط شرکت‌هایی واجد شرایط بوده و کاندیدای خوبی به شمار می‌روند که علاوه بر ارائه یک هزینه کرایه جرثقیل به‌صرفه و عادلانه به ویژگی‌هایی بدین شرح نیز آراسته باشند.

 • مسئولیت‌پذیری در اتفاقات و حوادث:
  یک شرکت مسئول در هر شرایطی حامی کارفرمایان خود بوده و در صورت بروز هر مشکلی تا انتها در کنار آنها باقی می‌ماند و از زیر بار مسئولیت‌های خود شانه خالی نمی‌کند.
 • تأمین امنیت بالای کاری:
  تأمین امنیت بالای کاری نیز یکی دیگر از رسالت‌های مهم این شرکت‌ها است که اعتمادسازی وسیعی را برای آنها فراهم می‌سازد و مشتریان را مجاب به انتخاب آن شرکت می‌نماید.
 • امکان تعیین جرثقیل مناسب:
  یک شرکت معتبر با اعزام نیرو و سنجش محل کار پروژه می‌تواند؛ بهترین نوع جرثقیل موردنیاز شما را تشخیص دهد. از طرفی به دلیل انبارهای بزرگ و پرو پیمان این قابلیت را دارد که از شما با انواع ماشین‌های خود پشتیبانی نماید.
  • پاسخگویی شبانه‌روزی:
  اعلام آمادگی در هر شیف کاری و نوبت خدمت‌رسانی نیز از مزایای شگرفی است که سبب برتری یک شرکت نسبت به رقبایش می‌شود.
  • اعزام سریع نیرو و ماشین به محل:
  اعزام سریع اپراتور و ماشین‌ها بدون فوت وقت و ارزش‌گذاری برای زمان پروژه‌ها نیز از دیگر شاخصه‌های یک شرکت معتبر و قابل‌اعتماد است.

https://jaresaghiltehran.com/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D8%B1%D8%AB%D9%82%DB%8C%D9%84/

قیمت اجاره جرثقیل به چه عواملی بستگی دارد؟

جواب: هزینه اجاره جرثقیل به عوامل بسیاری زیادی بستگی دارد و نمی توان قیمت دقیقی برای آن تعیین کرد پیشنهاد ما به شما عزیزان در این مورد تماس مستقیم با مجموعه جرثقیل تهران و گرفتن استعلام از کارشناسان این مجموعه است.

اجاره جرثقیل در چه صورت مرقون به صرفه است”ساعتی، روزانه، ماهانه یا سالانه؟ 

جواب: اگر فاصله زمانی شما باشرکت اجاره دهنده جرثقیل کم باشد و در محدوده آن شرکت باشید بهترین گزینه اجاره جرثقیل ساعتی است. دومین گزینه اقتصادی اجاره طولانی مدت انواع جرثقیل است، چرا که به صورت فوق العاده محسوس در اجاره ماهیانه و سالیانه قیمت اجاره جرثقیل تنزل پیدا می کند. البته راه سومی هم برای اغلب مشتریان کرایه جرثقیل وجود دارد و آن اجاره جرثقیل به صورت روزانه است که در این روش در هر نقطه از تهران میتوانید خدمات مجموعه ما را دریافت کنید.